Bylinky a DIOCHI

Bylinky pro zdraví

Bylinky jsou naprosto jedinečný dar přírody. Sami o sobě si dokážou poradit s jakýmkoli problémem. A kdo s nimi umí, ten je opravdu požehnaný. Jedním takovým požehnaným je i pan Ďurina, který vymyslel unikátní systém bylinkové léčby. Vy, kdo chodíte na terapie se budete ptát, k čemu bylinky, když se dají problémy řešit „harmonizací“. Ano dají, ale bohužel být „napojení“ nevydržíme stále, obzvlášť teď, kdy se bez přestání čistíme a u toho ne vždy jednoduchého čistění, musíme ještě pracovat, fungovat s rodinou a ostatními lidmi. Bylinky nám ale toto neustálé napojení mohou zprostředkovat. Jejich mnohovrstvé složení stejně tak pracuje na mnoho vrstvách našeho těla. Napojuje naše fyzické tělo, orgány, meridiány, čakry, éterické obaly, všechno, a to celých 24 hodin denně po celou dobu co je užíváme. V unikátním systému Diochi dokážeme najít pro sebe to nejvhodnější co nám v danou chvíli na daný problém zabere co nejrychleji, takže se nemusíme dlouho zdržovat a trápit s jedním problémem, ale o to rychleji a jednodušeji se dostaneme ke své podstatě, ke svobodě, zdraví, štěstí a v neposlední řadě i hojnosti.

S bylinkami pracuju už přes 20 let, mám s nimi bohaté zkušenosti a za sebou spoustu vyléčených pacientů. Doufám, že Vás tato poradenská služba osloví, a následné použití bylinných kompozic pana Ďuriny Vám ulehčí Vaši cestu životem.

Poradenství a případné semináře jsou určeny pro zájemce, kteří se chtějí dozvědět více o tradiční čínské medicíně, meridiánech, „nemocech“, o tom proč vznikly a jak se jich zbavit, o produktech fy DIOCHI, o tom jak je používat, a spoustě dalšího. Samozřejmě se můžete ptát, abyste získali přesně ty informace, které získat potřebujete.

 

Prosím hlaste se… na  pardubice@diochi.cz, nebo tel.: 605 280 499, děkuju

UŽ JSTE VYZKOUŠELI?

Tromboserin

Čistí krev, podporuje krvetvorbu a má velký vliv na energetiku organismu.Tromboserin

Bioinformační kapsle s Fruitflow. Harmonizuje všechny meridiány a má velký vliv na energetiku organismu a buněk samotných. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v meridiánech.

Tromboserin je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin, vitaminů a silice z citronové trávy. Čistí krev, podporuje krvetvorbu a napomáhá udržovat normální agregaci krevních destiček. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Tromboserin je potřebný, pokud máme nedostatečnou krvetvorbu a ochablé svaly, zuby, kosti, nehty, vlasy, klouby a dále tam, kde nám chybí nebo se blokuje vstřebávání základních vitaminů.

Obsažené látky TROMBOSERINU:

  • PODPORUJÍ DETOXIKACI A REGENERACI ORGANISMU A KRVE
  • ENERGETICKY VYŽIVUJÍ BUŇKY V TĚLE ČLOVĚKA

Fruitflow:

  • NAPOMÁHÁ UDRŽOVAT SPRÁVNOU AGREGACI KREVNÍCH DESTIČEK, KTERÁ PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉMU PRŮTOKU KRVE
  • PŘEDCHÁZÍ VZNIKU KREVNÍCH SRAŽENIN
  • PODPORUJE ZDRAVOU SRDEČNÍ FUNKCI
  • ZLEPŠUJE KREVNÍ OBĚH
  • PŘEDCHÁZÍ VZNIKU KREVNÍCH SRAŽENIN
  • PŘEDCHÁZÍ OXIDACI LDL CHOLESTEROLU

Obsahuje vitamíny skupiny A, B, D, E, H, koenzym Q10, butyrát sodný, výtažky z Pampelišky lékařské, Lapača červeného, Červené řepy, Citronové trávy a patentovanou klinicky testovanou látku Fruitflow.

Fruitflow – ve vodě rozpustný gel ze semínek rajčat pomáhá udržovat normální agregaci krevních deštiček, která přispívá k zdravému průtoku krve. Tohoto příznivého účinku je dosaženo při denní konzumaci 150 mg.

Vitamíny B2 a B3 přispívají k udržení normálního stavu sliznic a normální činnosti nervové soustavy. Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a srdce. Vitamín B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolizmu. Vitamíny B6 a B3 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín H – Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky.

Tromboserin je multivitaminový, metabolický a epigenetický produkt zaměřený na výživu, regeneraci a detoxikaci krve i těla. Je to energetická výživa pro jednotlivé buňky střev, kosterního svalstva, srdce a celého těla. Po podání kapsle nastupuje termogeneze, tělo se začne zahřívat. Někdo ucítí postup tepla ve vlnách. Tento efekt je vynikající tam, kde potřebujeme při sportování shodit pár kil. Současně lze tento efekt využít i v zimě, když jsme na horách a náhodou jsme si nevzali potřebné teplejší oblečení. V tom případě užijte 2 kapsle Tromboserinu a za chvíli se ohřejete vnitřně. Při trvalém užívání při sportování se navíc zmnožuje počet červených krvinek a tím se lépe roznáší kyslík po těle. Dosáhnete tak vyšších výkonů v atletice a nebudete se zadýchávat. To je vhodné nejen pro sportovce, ale i pro starší lidi a také například pro onkologické pacienty procházející léčbou, při které se snižuje počet červených krvinek.

Tromboserin aktivuje a harmonizuje imunitní, cévní, zažívací a centrální nervový systém. Fytolátky snižují množení bakterií, virů, plísní a parazitů – viz jednotlivé byliny.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.

Další informace naleznete na www.diochi.cz.

AKCE DIOCHI

 všechny akce a výrobky Diochi včetně dioagnostiky – jaké výrobky a v jakém dávkování si můžete objednat na: pardubice@diochi.cz

 

 

Po asi 20 letech praxe a nasbírání mnoha zkušeností s klienty se s Vámi musím podělit o zásadní pravidla používání bylin.  Používání bylin má svoji logiku, kterou je potřeba přijmout. Ne žádnou jinou. Slyšela jsem spoustu „logických“ důvodů, proč  klienti kombinovali byliny či  podnikali okružní jízdy po léčitelích a svým způsobem to i „logické“ bylo, ale nějak to nefungovalo.  Paradoxní je, že člověk – tvor veskrze líný a ještě línější přemýšlet, zrovna tady, když jsou tu pravidla jednoznačně daná a nijak komplikovaná, musí vymyslet tisíc možností, jak to udělat špatně. Takže prosím, zrovna v tomto případě méně angažovanosti je víc…..

 

 

„Čaj“ NENÍ „jenomčaj“

 

Čaj (z výslovnosti čínského 茶 – čcha v mandarínském a kantonském dialektu; v dialektu min významného přístavu Sia-men čteno te – odtud pojmenování v mnoha jiných jazycích) byl původně připravovaný louhováním lístků rostliny čajovníku v horké vodě. Tento název „čaj“ se postupně ujal jako obecné označení pro nápoj vzniklý louhováním i jiných částí jiných rostlin (volně převzato z WIKIPEDIE, více na https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Caj). Ovšem správné označení tohoto nápoje je: nálev, zápar, odvar…. podle toho, jak s bylinkou naložíme – není to „jenomčaj“, protože tento „jenomčaj“ stále obsahuje chemické látky z rostlin, které jsou dále podle použití léčivé nebo toxické. A i když nejsou toxické na první pohled, v kombinaci s dalším „jenomčajem“ nebo dalším výrobkem z bylin toxické být můžou. V nejlepším případě se působení jednotlivých chemických látek anuluje a Vám se i přes dlouhodobé používání zdravotní stav nebude měnit.V tom horším Vám bude špatně.

PS.Ten pravý čaj se připravuje z rostliny, která se jmenuje čajovník čínský (více na https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cajovn%C3%ADk), ostatní použití tohoto názvu je přenesené a zavádějící.

 

 

NEMÍCHEJTE byliny s jinými bylinami

 

Každá bylina obsahuje určité účinné látky, které organismu udělají dobře. V literatuře je to popsáno jako např. „pomáhá při problémech s ledvinami“. Jenže toto nebo podobné je napsáno u: přesličky, břízy, kopřivy, celíku… Co teď? Nejjednodušší je pomocí kyvadla nebo automatické kresby vytestovat, která bylina Vám zabere nejrychleji (a v jakých dávkách). Ovšem když neumíte testovat těmito nebo podobnými způsoby, musíte „testovat“ na sobě. Vyberete si jednu bylinu – předpokládejme už výrobek nějaké firmy a cca podle návodu začnete. Pokud nepozorujete účinky do přibližně 3 dnů, zvyšte dávky. Pokud se stále nic neděje, zvolili jste špatně a je potřeba bylinu vyměnit. Rozhodně neberte víc bylin najednou, např. přesličku a břízu, aby to tedy zabralo rychleji. Tady neplatí, že čím víc, tím líp, ale čím přesněji, tím líp. Míchané směsi několika bylin kupujte už hotové např. čaj Ledvinový od Grešíka. A zase platí, pokud nezabere do několika dnů, zkuste jinou značku.

 

 

Nemíchejte byliny s JINÝMI léčivými přípravky

 

Když už si zvolíte nějaký výrobek – čaj nebo tinkturu, používejte jen ten a vydrže několik dní, abyste viděli, jestli jste zvolili správně. Nejhorší je „urychlovat“ účinnost „ranním“ např. heřmánkovým čajem, několika kuličkami homeopatik, po obědě např. mátovým čajem a na večer „odkašlávacím sirupem“ z lékárny. Pokud jste zvolili správně, Váš akutní zdravotní stav se začne lepšit a pokud dáváte do pořádku záležitosti chronické, „ozvou se“. Projeví se např. dávno zapomenutou bolestí zlomené kosti, kterou jsme si zlomili před 20 leti. Nebo se naprosto šíleně osypeme. Nebo se po každé dávce bylin začneme dusit. V tu chvíli je potřeba snížit dávkování, neboť došlo ke chtěné reverzi a organsmus se začal hloubkově regenerovat. Neznamená to, že naběhneme k doktoru a necháme si předepsat antibiotika nebo kortikoidy, organismus se čistí, tak mu ulevte zmenšením dávek bylin na přijatelnou míru (abyste dál mohli chodit do práce a neudrbali se) a radujte se:o)

 

 

Nemíchejte FIRMY vyrábějící bylinné přípravky

 

Na trhu je spousta firem, které vyrábí obrovské množství čajů, směsí, tinktur z bylin, pupenů… homeopatik, různých typů bonbónů… Kromě bylin, jsou tu houby, obilí, zelenina, ovoce, med, všechny možné přírodní látky. Pozor: neplatí, že když je to přírodní, nemůže to ublížit. Může, ve špatné kombinaci nebo nevhodných dávkách, může, a proto si vždy nechte poradit nebo se řiďte pokyny v návodu. Hlavně si vyberte jednu firmu, jeden výrobek a teprve po několika málo dnech, se rozhodněte podle toho jak Vám bude, co dál. Nemíchejte výrobky různých výrobců. Každý výrobce má jinou energetickou úroveň, která nemusí dělat dobře Vaší energetické úrovni. A už vůbec Vám nemusí udělat dobře mix energií několika firem.

 

 

Berte byliny na JEDEN orgán

 

Jednou byl u mě pán, vytáhl na mě obrázek čínského pentagramu orgánů a chtěl Diocel na ledviny, protože na ně nic neměl. Ale měl Korolen na srdce od Energy, Jaterní čaj od Grešíka, Plicní směs od Miloty a Žaludeční kapky od Podhorné. Pán byl bledý, klepal se, jeho organismus tuto toxickou směs těžko odbourával. Vyberte si jakoukoli firmu, jakýkoli 1 výrobek, ale zaměřte se na 1 orgán, nejlépe ten akutní: když kašlete, tak plíce; když Vás to pálí při čůrání tak močový měchýř… a u toho zůstaňte, dokud se Vám neuleví. Opět platí, čím přesnější výběr orgánu, tím rychlejší čištění.

 

 

Dodržujte DÁVKOVÁNÍ

 

Když už si necháte poradit, berte výrobek podle doporučení. Když Vám je dopručeno brát např. kapky 3x denně 10 kapek, znamená to, že toto dávkování zasáhne přímo něco konkrétního např. mentální tělo, které je potřeba vyčistit. Neplatí že, „to je asi dost velké dávkování, to asi nezvládnu, tak začnu brát 2x denně 1 kapku a až si zvyknu, budu postupně přidávat“…. 2x denně 1 kapka zabírá na úplně jiné energetické struktury, které nemusíte mít zasažené, tudíž se dávkování mine účinkem, nebo je naopak máte hodně zasažené a ještě na jejich očistu nejste připraveni, takže to s Vámi pěkně „zamává“. Dodržujte dávkování a případné komplikace konzultujte.

 

 

Po 3 týdnech braní bylin si dejte týden PAUZU

 

Po přibližně 3 týdnech začíná být tělo na byliny zvyklé a začíná potřebovat větší dávku, aby se čistilo jako doposud. Uděláním pauzy vyzkoušíme, jestli je tělo schopné zase fungovat samo a restartujeme ho ve vnímání prospěšných látek. Pokud tělo týden bez bylin nezvládá – je tak zdevastované, že potřebuje byliny k podpoře fungování orgánů, v realitě to může vypadat i tak, že se Vám vrátí v plné síle problémy, které jste měli před braním bylin, byliny nevysazujte a berte tak dlouho, jak potřebujete. Teprve potom následuje týdenní pauza. Pauza se nedělá v případě, že přecházíte z jedněch bylin na jiné.

 

 

Nechoďte k VÍCE léčitelům

 

Když už jste si vybrali nějakého „průvodce“ Vaším duchovním vývojem, měli jste k tomu jistě nějaký důvod. Mohlo to být doporučení, sympatie, víra, cokoli… Dobrý léčitel Vám řekne, jak dlouho se daného problému budete zbavovat, i kolik to bude přibližně stát. A hlavně, budete se viditelně lepšit v celkem krátké době. Pravidlem je, že kolik let problém trvá, tolik měsíců se dává do pořádku. Neznamená to ovšem, že budete „X“ let chodit někam, aniž byste si všimli zlepšení. Tady je vhodné opravdu odejít někam jinam a zkusit jinou metodu, techniku, přístup, energii…. Ovšem dokud se lepšíte, zůstaňte, kde jste. Každý léčitel je na určitém stupni duchovního vývoje (ostatně jako každý) a vede Vás určitou cestou. Ne všechny problémy jdou odstranit okamžitě, některé teprve dozrávají a průběh čištění vypadá i jako velké oslabení. Váš léčitel ale toto všechno předpokládá a očekává a podle toho pracuje a navazuje na daný stav. Jiný léčitel ale toto může vidět jako problém a v podstatě Vás z ušlé cesty vrátí zase na začátek a vede Vás zase jinou – svojí – cestou. Takto se pak můžete motat v kruhu, aniž byste měli nějaké viditelné výsledky. Opět platí,že méně je více. A hlavně komunikujte a konzultujte.

 

Hodně zdraví:o)))