Léčivý magnetismus

 

Živé organizmy jsou velice citlivé na magnetické pole. To působí na každou buňku v těle. Efekty magnetu na krevní obraz, především na erytrocyty a sedimentaci nastávají, když se krev vystaví působení magnetického pole. Kvantitativní i kvalitativní efekty působení magnetického pole jsou viditelné na tkáních i na buněčném metabolizmu. Je prokázáno, že magnetické pole ovlivňuje životní energii lidí. Existuje vzájemné působení mezi funkcemi centrálního nervového systému a magnetickým polem. Některé poznatky ukazují, že magnetické pole má přímý vliv na části mozku, které kontrolují endokrinní systém. Magnetická terapie má inhibiční efekt na bolesti ve smyslu zabraňování progrese bolesti. Vlivem magnetické terapie dochází k rychlejšímu hojení ran a zlomenin.Existují pozitivní efekty na zachování pH v buňkách a tkáních. Magnetické pole prostupuje rovnoměrně každou buňkou a dochází tak ke změnám povrchových potenciálů buněk, ke změnám propustnosti buněčných membrán, ke zvýšení prokrvení, okysličení, zásobení živinami a lepšímu odvádění metabolických zplodin z exponovaných tkání – což je základní předpoklad každého ozdravného procesu. Intenzivnější látková výměna, odsun a detoxikace zplodin je začátkem všech hojivých a regeneračních pochodů.

 

Jaká je úloha severního a jižního magnetického pole?

Albert Davis se roku 1936 přesvědčil, že póly mají rozdílné biologické účinky na organizmy. Severní magnetický pól nám vrátí rovnováhu, dodá nám energii, tlumí bolest, otoky, infekce, reguluje krevní tlak, zklidňuje nervový systém, alkalizuje tkáně, zlepšuje zásobování buněk kyslíkem. Také urychluje srůstání zlomených kostí a využívá se k léčení artritidy, bolestí zubů a jiných bolestivých syndromů. Jižní magnetický pól stimuluje a může podráždit zánět a zvýšit bolest. Využívají ho hlavně odborníci, kdy zvýšená stimulace vyvolává silnější odpověď vedoucí k urychlení hojení. Při aplikaci jižním polem byla zaznamenána neočekávaná vyléčení u zánětu dutin, poruch štítné žlázy a další. Jižní pól zrychluje růst a využívá se na magnetizaci vody, pro podporu růstu rostlinstva. Naproti tomu, u řezaných květin je potřeba využívat vodu severní polarity, aby květiny zůstaly déle čerstvé…..

 

Magnety proti akutní a chronické bolesti ve tvaru srdcí, destiček, krásných šperků a tyčinek na magnetizaci vody můžete zakoupit u nás na prodejně.

 

srdcedestickaprstennahrdelniknaramektycinkadetskyPrivesekprivesekSrdcenausniceprsten1nausnice1

Mohlo by se vám líbit...